Hizmetler

Havalandırma; Sağlık, konfor ve birtakım proses gereksinimlerinin tedariki için ortam koşullarının ısıl prosesler ve mekanizmalar kullanılarak kontrol edilebilir olması ve tüketicinin hizmetine sunulması bilimi olarak ta ifade edilmektedir. .

Sektör özetle bu şekilde tanımlandığında kapsamı daha da yaygınlaşarak soğutma, ısıtma, hava şartlandırma ve havalandırma sistem ve ekipmanlarını içermektedir.

Bir çok değişik sektörlerde ve mekanlarda iş ortaklarımız bulunmaktadır gıda dan tarıma tekstilden metal ve kimyasal sanayine kadar geniş çaplı çalışma ve depolama alanlarında faaliyet göstermekteyiz,

Hal böyle olunca da faaliyet gösterdiğimiz alanlarda uygulamalarımız tek aşamalı değil birkaç aşamadan oluşmaktadır şimdi sizlerle birlikte bu aşamalara kısaca bir göz gezdirelim..

YENİLENME

Bir çok sistemde olduğu gibi havalandırma sistemlerinde de yenilenme, sağlık ve hijyen açısından büyük önem taşımaktadır mevcut havalandırma sisteminiz uzun süre kullanımdan sonra oluşmuş olabilecek her türlü arıza ve bakım onarım işlerinde firmamız faydalı çözümler üreterek minumum finans maliyetleri ile siz değerli iş ortaklarının yanında olmaya devam ediyor

PROJELENDİRME

Havalandırma gereksinimi duyulan tüm mekânlarda öncelikle; projelendirme yapılarak mekân veya alan için en verimli olabilecek sistemler planlanır, uygulama aşamasına geçilmeden önce görüşe sunulur kullanım ve görünüm açısından gerekli alanlar tekrar revizyondan geçerek istenilenin ötesinde çözümler üretilir.

ARGE

Üretim, imalat ve hizmetlerimizde rakiplerimizden bir adım önde olmanın en önemli dayanağı hiç şüphesiz ki araştırma ve geliştirmedir Sadıçlarsan olarak ARGE çalışmalarına gereken önem ve hassasiyeti göstermekteyiz ilerleyen günlerde çalışmalarımızın neticelerini ve yeni hizmetlerimizi siz değerli iş ortaklarımıza sunmuş olacağız.

PROJE UYGULAMALARI

Uygulama aşmasında kalite politikamız ilkeleri dâhilinde projenin istenilen zamanda ve şekilde teslimatı için gereken bütün unsurlar en ince detayına varıncaya dek hesaplanır gerek ekip gerekse yönetim olarak iş ortaklarımızın memnuniyeti ve beklentisini maksimum düzeyde karşılayarak işimize ve işinize gösterdiğimiz saygıyı kanıtlamış oluruz.

FAALİYET ALANLARI

Otel,Alışveriş Mağazaları,Tekstil Fabrikaları,Depo,Üretim Alanları,Toz Toplama Sistemleri,Marangoz ve Mobilya Atölyeleri Bakliyat Fabrikaları,Restoran, Kimya laboratuvarları, Küçük ve Büyük Ölçekli Tüm İmalathaneler, Okul ve Üniversiteler, Antrepolar, Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları.

MONTAJ

Projenin montaj aşaması sağlıklı bir havalandırma sistemi olabilmesi için çok önemli bir aşamadır Sadıçlarsan olarak montaj aşamasında işinin ehli nitelikli ve tecrübeli personeli bünyemizde barındırmaktayız işimizde şans faktörüne bırakılacak bir şeyin olmadığı bilinci personelimizce de benimsenmiştir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Çünkü biz işimize saygılı, kalitede iddialı, maliyette uygun, çağın gereksinimlerinin farkında ve farkımızı işimize yansıtan bir firma olmaktan geri adım atmıyoruz !

468

Başlanılan Proje

461

Biten Proje

7809

Toplam Çalışma Saati