Biz Kimiz ?

Değişimi ve teknolojiyi benimseyerek kendine vizyon edinmiş bir ekip, sürekli olarak bir farklılık yenilik arayışında olan genç bir yönetim ve yaptığı işi seven birçok başarılı işe imza atmış sektöre yenilik kazandıran bir oluşum.

Kalite Politikamız

Gerek yönetim gerekse çalışanlar olarak en önemli önceliğimiz elbette müşteri memnuniyeti olacaktır bu konuda en önemli unsurlar olan kalite, hizmet ve uygun fiyat anlayışını kendimize görev olarak benimsetmiş bulunmaktayız.

Ürün ve hizmet sunumlarımızda dahil olan her şey kalite politikamız dâhilinde ele alınarak uygulanır.

Yine ürün ve hizmetlerimiz zamanın teknolojik koşullarına uyum sağlayacak ve yenilenmeye müsait olacak şekilde düzenlenmesi.

Müşteri ilişkilerimizde bakış açımızı değiştirerek müşteriden ziyade iş ortağı kapsamında değerlendirip şikâyet ve isteklerde gereken itinayı göstermek.

Söz konusu tüm bu unsurlar şirketimiz tarafından kalite yönetim sistemi ile güvence altına alınıp kalite politikamız olarak benimsemiş bulunmaktayız.

Sadıçlarsan havalandırma bölgesel faaliyetlerin yanı sıra yurt içi ve yurt dışında da aktif olup kalite ve müşteri memnuniyetinin sınırlarını genişleterek kısa vade de sektöründe öncü firmalar arasında yer almayı planlamaktadır. Aktif iş faaliyetlerinin yanı sıra sosyal sorumluluk alanlarında da firmaya örnek teşkil edecek nitelik kazandırmayı amaçlamaktayız.
Devamı
Faaliyet içerisinde bulunduğumuz alanlarda marka değerimizi yükseltip hizmeti en hızlı ve in iyi koşullarda bütün iş ortaklarımıza ulaştırmak. ARGE çalışmalarımızda yenilikçi ve genç zihinlere yer vererek gençlerimizi destekleyip ülkemiz ve kalkınma için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışmak.
Devamı

İŞ ORTAĞIMIZ OLMAYA HAZIRMISINIZ ?