Hakkımızda

2015 yılında Gaziantep’te kurulan Sadıçlarsan Havalandırma; 2016 yılında sektöredeki yoğun talep ve geniş iş hacminden dolayı, işletmesini Mersin’e taşınıyıp Sadıçlarsan Air Technology markasıyla ürün gamını genişleterek Havalandırma Ürünleri yanı sıra Bakliyat ve Hububat Eleme ve Temizleme Makinlarınında imalatına başlamıştır.

Sağlıklı, hijyenik ve kaliteli havalandırma, toz toplama imalatı ile ilgili 16 yıllık sektör tecrübesine sahip personelimizle eleme ve temizleme faaliyet alanlarındaki projeleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!

Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda iş yerinizin ihtiyacı olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz.

Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.